KONST / Ramar / Ram 9399343
nr 939 9343
Ram
förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 41, 5x60
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 februari 2015
kl 20:51:02
29/1 19:45:03
Tilgman Keramik